Koolilõpetajale

Kas oled juba leidnud enda kooli lõpetamise päevaks ideaalse kleidi või kostüümi, mis on ainukordne ja justkui sulle valatud? Või ehk on puudu veel üks ideaalne lips? Moekunstnik Maire Valdma käsitsi maalitud ja trükitud looming on loodud just sellisteks erilisteks päevadeks, sest iga ese on täiesti ainulaadne – loodud just sulle.

Tule lõpukleitidega tutvuma


Tule tutvuma Maire Valdma loominguga Tallinna vanalinnas asuvasse butiiki (Müürivahe 20, T–R kell 12–18) või lepi kokku tasuta privaatne konsultatsioon moekunstniku endaga, et leida just sulle sobivaim lõige ning värvid. 

Valikus on täissiidist kleidid, kostüümid, sallid ja lipsud. Kõik esemed on individuaalselt kohandatavad vastavalt sinu mõõtudele, tagamaks täiusliku sobivuse. Olemasolevad kleidid on Maire Valdma moeshow'de kollektsioonidest.

Konsultatsiooni aja kokkuleppimiseks saada päring lehe all oleva päringuvormi kaudu.

Eritellimusel valminud kleidid


Konsultatsiooni käigus võid taibata, et sooviksid väga kindlates värvitoonides ja lõikes kleiti – sel juhul pakume ka eritellimusel kleidi valmistamist.

Kuidas eritellimusel kleit valmib?

1. Lepime kokku privaatse konsultatsiooni aja, kus saad tutvuda koos moekunstnikuga tema loominguga. Samuti vestlete sinu mõtetest ja soovidest.
2. Saate proovida selga erinevaid kleite ja kostüüme sarnases stiilis.
3. Kogu kangas on maalitud, lõige valitud ja õmmeldud eritellimusena.
4. Lepime kokku uue konsultatsiooniaja, kus saad juba selga proovida kleiti.
5. Peale proove teeme veel vajalikud parandused ning pärast seda teeme lõpp-proovi.

Ainukordsed lipsud


Maire Valdma butiigi valikust leiad ka siidist lipsud – igaüks täiesti unikaalne, käsitsi maalitud ja trükitud.

Maire Valdma siidist lipsud on stiilne lisand ajatule ülikonnale. Valikust leiad erinevate värvikombinatsioonide ning mustritega lipse. Ootame sind butiiki tutvuma lipsude valikuga!

Lipsud sobivad suurepäraselt koolilõpetamise kostüümi osaks või kingituseks koolilõpetajale. Maire Valdma ainulaadsed ja kvaliteetsed lipsud on aegumatu väärtusega kink, mis jääb lõpetajale terveks eluks meenutama ühe eluetapi lõppu ja uue algust.

Broneeri aeg tasuta konsultatsioonile


Võtame Sinuga peatselt ühendust, et aeg kinnita ja vajadusel infot juurde küsida.

Email again: